ПРО МАГАЗИН

Кажуть, що умільці та рукодільники і собі і людям радість приносять. Саме так міркували і ми, коли зі звичайного захоплення дружини в далекому 2011 році вирішили зробити справжній сімейний бізнес, який приносив би радість рукодільницям та їх близьким, а нам – задоволення від того, що наша праця потрібна, важлива і затребувана.

ЗОВСІМ ТРІШЕЧКИ ІСТОРІЇ:

А починалося все з додаткового заробітку, яким захопилася наша хранителька вогнища багато років назад. Щось виходило, щось – ні. Але коли бісер і намистини в ліжку, у взутті, в супі і каші нам порядком набридли, сімейна рада прийняла рішення про відкриття магазину.

З того часу наш дружний сімейний трудовий колектив перетворив захоплення в основний вид сімейного бізнесу, в якому кожен учасник, кожен співробітник суворо розмежований своїми обов'язками. В основі нашого успіху лежить розуміння того, що всі рукодільниці – виключно творчі люди, до кожної з яких потрібен особливий підхід і велика увага. Саме це дозволяє нам протягом довгих років бути привабливими для клієнтів, які цінують якість сервісу не менше, ніж якість товару. І саме завдяки вам, наші дорогі покупниці, ми змогли досягти тих вершин, які займаємо зараз.

КОЛЕКТИВ

Кожен наш співробітник сам фахівець в області того або іншого виду рукоділля. Саме тому, нам легко зрозуміти, що потрібно нашим клієнтам. Саме це причина того, що ми завжди прислухаємося до ваших побажань і мрій. І саме ваша думка і ваші ідеї лягли в основу складання нашого асортименту, а також його регулярного розширення.

До кожного зі своїх клієнтів ми не просто ставимося з розумінням, а розцінюємо як колегу, як людину, близьку за духом і життєвими цілям. Наші покупці і покупниці – наші партнери. Без вас, без вашої участі стало б неможливим існування нашого магазину, який, сподіваємося, принесе ще чимало користі для ваших улюблених занять і захоплень.

Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами.
Якщо у Вас є будь-які побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого
Интернет-магазину - пишіть нам, і ми з вдячністю приймемо Вашу думку до уваги.
Контакти Запитання